Collection: Products
-
HOT PEPPER JELLY
- Regular price
- $13.00
- Sale price
- $13.00
- Regular price
-
$15.00 - Unit price
- per
Sold out -
MAPLE BACON JAM
- Regular price
- $13.00
- Sale price
- $13.00
- Regular price
-
$15.00 - Unit price
- per
Sold out -
MUSCADINE JAM
- Regular price
- $13.00
- Sale price
- $13.00
- Regular price
-
$15.00 - Unit price
- per
Sold out -
OUTSTANDING FIG PRESERVE
- Regular price
- $13.00
- Sale price
- $13.00
- Regular price
-
$15.00 - Unit price
- per
Sold out -
OUTSTANDING BLACKBERRY SYRUP
- Regular price
- $16.00
- Sale price
- $16.00
- Regular price
-
$17.00 - Unit price
- per
Sold out -
OUTSTANDING BLUEBERRY SYRUP
- Regular price
- $16.00
- Sale price
- $16.00
- Regular price
-
$17.00 - Unit price
- per
Sold out -
OUTSTANDING HOT CINNAMON APPLE SYRUP
- Regular price
- $16.00
- Sale price
- $16.00
- Regular price
-
$17.00 - Unit price
- per
Sold out -
OUTSTANDING MAPLE PRALINE SYRUP
- Regular price
- $16.00
- Sale price
- $16.00
- Regular price
-
$17.00 - Unit price
- per
Sold out -
OUTSTANDING PEACH COBBLER SYRUP
- Regular price
- $16.00
- Sale price
- $16.00
- Regular price
-
$17.00 - Unit price
- per
Sold out -
OUTSTANDING PUMPKIN SPICE SYRUP
- Regular price
- $16.00
- Sale price
- $16.00
- Regular price
-
$17.00 - Unit price
- per
Sold out -
OUTSTANDING ROASTED PECAN SYRUP
- Regular price
- $16.00
- Sale price
- $16.00
- Regular price
-
$17.00 - Unit price
- per
Sold out -
PICKLED ASPARAGUS
- Regular price
- $18.00
- Sale price
- $18.00
- Regular price
-
$19.00 - Unit price
- per
Sold out -
PINEAPPLE PEPPER
- Regular price
- $13.00
- Sale price
- $13.00
- Regular price
-
$15.00 - Unit price
- per
Sold out -
PREMIUM CHARLESTON CHEWS W/CRANBERRIES (6 LARGE BARS, 4.2 oz net wt. per bar)
- Regular price
- $36.00
- Sale price
- $36.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
PREMIUM CHARLESTON CHEWS W/DATES 6 LARGE BARS (4.2 oz net wt per bar)
- Regular price
- $36.00
- Sale price
- $36.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
SCRUMPTIOUS HOT CHOW CHOW
- Regular price
- $16.00
- Sale price
- $16.00
- Regular price
-
$17.00 - Unit price
- per
Sold out
- Previous page
- Page 2 of 3
- Next page